































TV-meubel ADRIEL Zwart B100
Onze enorm populaire ADRIEL serie heeft een make-over gekregen! Een hip en modulair tv-meubel met grafische reliëf deuren, in grenenhout en afgewerkt met een diepzwarte beits en met zwarte, metalen poten.
Dit Adriel TV-meubel is beschikbaar in 2 breedtes, in 100cm en 150cm. Deze versie is 100cm breed. De binnenkant is afgewerkt in zwart spaanplaat en het tv-meubel beschikt over twee deuren met een push-to-open-systeem.
In de kast liggen twee uitneembare legplanken die je in hoogte kan verstellen. In het achterhout, achter elke deur is een gat van 50cm rond uitgevreesd voor eventuele bekabeling: het gat zit op 40 cm hoog vanaf de grond gemeten. En wil je meerdere Adriel kasten naast elkaar neerzetten? Dan verbind je de meubels eenvoudig met één poot voor en achter!
Ontdek onze volledige Adriel collectie hieronder!
Op voorraad bij YGO